BG - více jak 1 000 000 zákazníků
Код на продукта: 18961600204
Марка: TEE JAYS
Промоция
Превръщане в рециклиран полиестер, прилепнала кройка, изправена яка, трикотажни подгъви, SBS ципове, 2 странични джоба с ципове, плоски... Цялото описание
Нашата цена
89,95 €
НАЛИЧНО при доставчика - изпращане след 1-3 дни
Препоръчителна цена на производителя
EXTRA отстъпка
80,96 € с код EXTRA

Промоцията е валидна до 21. 10.

Въведете код EXTRA в количката
Най-ниска цена за последните 30 дни: 80,96 €
Цвят
бр
Размер

Не знаете кой размер да изберете?

Измерваме всички наши продукти ръчно, размерите в таблицата с размерите на продукта са размерите на съответния модел.

Vše ručně měříme

Таблица с размери

размерS (36)M (38)L (40)XL (42)XXL (44)3XL (46)
A6364,56667,56970,5
B434649525557
D818283848586
Забележка: толеранс на размера на продукта е ± 2 cm
Orientační Таблица od výrobce.
Tabulka
Aпредна дължина от най-високата раменна точка
B½ обиколка на гърдите
Dдължина на ръкава от най-високата раменна точка
Дрехите, които носите, поставете свободно върху масата и измерете на местата според таблицата.
Размерите в таблицата с размери на стоката са размерите на съответния модел.

Дамски суичър TEE JAYS | TJ 9616 ЧЕРЕН размер: XL

Описание

Превръщане в рециклиран полиестер, прилепнала кройка, изправена яка, трикотажни подгъви, SBS ципове, 2 странични джоба с ципове, плоски шевове, меланжирана плетка, мек полар от вътрешната страна

Марка

TEE JAYS

Параметри

Материален състав 280g/m², 100% полиестер плетен руно
Цвят на продукта ЧЕРЕН
Размер на продукта XL
Решителност Дамски
Използвайте Общинска, Туризъм, свободно време
Наличност В наличност
Тип Без качулка, С цип
Модел Няма печат
Мъжки панталон ALTISPORT ATS TROUSER CLASSIC-FIT ЧЕРЕН
Altisport · Premium Collection ATS ПАНТАЛОН CLASSIC-FIT Комфорт, който не изисква компромис. Някои панталони, които носите заради начина, по който изглеждат. Други заради това как не прекарвате и секунда в мисълта за комфорта в тях. ALTISPORT ATS Trouser Classic-Fit принадлежи към последните — и затова ще продължите да се връщате към тях. Класическа права кройка, която никога не ви стеснява, материал, който няма да ви разочарова дори и след десетия час на краката ви, и дизайн, толкова скромен, че лесно...


Зареждане на съдържанието..

Дамски суичър TEE JAYS | TJ 9616 ЧЕРЕН

Дамски суичър TEE JAYS | TJ 9616 ЧЕРЕН Дамски суичър TEE JAYS | TJ 9616 ЧЕРЕН
-10%
Промоция
80,96 €
с код EXTRA
1-3 дни

Дамски суичър TEE JAYS | TJ 9616 СИВ МЕЛАНЖ

Дамски суичър TEE JAYS | TJ 9616 СИВ МЕЛАНЖ Дамски суичър TEE JAYS | TJ 9616 СИВ МЕЛАНЖ
-10%
Промоция
80,96 €
с код EXTRA
1-3 дни
rotator
Зареждане на съдържанието...
rotator
Зареждане на съдържанието...
Ние държим на Вашата поверителност Използваме бисквитки и подобни технологии, за да осигурим правилното функциониране на уебсайта, да измерваме трафика, да персонализираме съдържанието и рекламите и да споделяме данни с нашите рекламни и аналитични партньори. Някои бисквитки обработват лични данни — използваме ги само въз основа на Вашето съгласие. Ако дадете съгласие за аналитични и рекламни бисквитки, Google може да обработва Вашите лични данни за измерване и персонализация. Как Google използва личните данни можете да прочетете тук и тук. Можете по всяко време да оттеглите или промените съгласието си чрез връзката в долния колонтитул.
Повече информация По-малко информация